Menu Zamknij

Poznajmy się

Nasza cukiernia to świat słodyczy, do którego chętnie będziesz wracał po coraz to nowsze specjały! A mamy ich naprawdę sporo. Z przyjemnością przeniesiemy Cię do świata wyszukanych smaków charakterystycznych nie tylko dla kuchni polskiej, ale także egzotycznych krajów. Kuszenie dobrym smakiem od zawsze było naszą pasją. Mamy nadzieję, że będziesz miał okazję przekonać się, jaki jest „Słodki drań”.

Jesteśmy popularną warszawską cukiernią z wieloletnią tradycją. Nasza cukiernia w Wilanowie jest wyjątkowa, bo tworzona przez ludzi z prawdziwym zamiłowaniem do dzieł cukierniczych. Nie wystarczy samo wyczucie smaków i chęci do pracy – dbamy także o staranne wykończenie każdego wykonywanego detalu oraz o to, aby wszystkie nasze projekty były wyjątkowe i kreatywne. To z tego powodu nasza cukiernia Warszawa ma wielu stałych nabywców oraz ciągle poszerzające się grono klientów. Nasza praca została także doceniona w niezależnym rankingu – według portalu Aktivist.pl jesteśmy jedną z najlepszych cukierni w Warszawie, której głównym specjałem jest beza z marakują. Mamy nadzieję, że skusisz się, aby jej spróbować.

Wyjątkowa jest nie tylko nasza cukiernicza ekipa, ale także i ciasta. Wychodzimy z założenia, że dobre ciasto to nie tylko rezultat przemyślanej receptury, ale także naturalnych, wysokiej jakości składników, które zostały użyte do jego wykonania. Tylko takich składników używamy do tworzenia naszych specjałów.

Tradycja

Od 2014 roku osładzamy Wasze podniebienia.

Jakość

Tylko naturalne i świeże produkty.

Kreatywność

Sky is the limit.

Pasja

Wszystkie zamówienia realizujemy z sercem i indywidualnym podejściem.

W ofercie naszej Cukierni Warszawa centrum znajdziesz szereg ciast do wyboru. Wśród nich są serniki, bezy, torty, ciasta wegańskie i ciasta bezglutenowe. Dzięki naszej dbałości o zróżnicowanie smaków, każdy wybierze u nas ciasto idealnie trafiające w jego gusta smakowe. Każde z ciast jest idealnie świeże, ponieważ przygotowujemy je dopiero po otrzymaniu zamówienia.

Ale to nie wszystko – wykonujemy także ciasta na zamówienie Warszawa. Z przyjemnością zadbamy o cukierniczą oprawę imprez i uroczystości rodzinnych oraz wydarzeń firmowych. Przygotowujemy m.in. ciasta na Komunię, torty na chrzciny, torty weselne, torty na wieczór kawalerski lub wieczór panieński czy torty 3D i torty z nadrukiem, które nadają się na wiele okazji. Nie zapominamy także o najmłodszych klientach, wykonując kreatywne i kolorowe torty dla dzieci. Do każdego ciasta na zamówienie Warszawa podchodzimy indywidualnie, wkładając całe serce w kreatywne zaprojektowanie i staranne wykonanie produktu.
Po nasze słodkości nawet nie musisz wychodzić z domu – to my dostarczymy je do Ciebie!

Do zobaczenia!
Słodki drań