Menu Zamknij

Poznajmy się

Nasza cukiernia to prawdziwe królestwo tortów, do którego z przyjemnością będziesz powracał, aby odkryć kolejne wyjątkowe smaki! Posiadamy szeroki wybór produktów. Sztuka cukiernicza zawsze była naszą pasją. Mamy nadzieję, że będziesz miał szansę odkryć, jak smakuje „Słodki drań”.
W naszej cukierni każdy smakosz słodkości odnajdzie swój własny raj, w którym zanurzy się w niezapomniane, intensywne doznania smakowe.

Nasza cukiernia w Wilanowie wyróżnia się tym, że jest tworzona przez ludzi z prawdziwym zamiłowaniem do sztuki cukierniczej. Nie wystarczy jedynie wyczucie smaków i zaangażowanie – dbamy również o staranność w wykonaniu każdego detalu oraz o to, aby nasze wypieki były wyjątkowe i pełne kreatywności. Nasza cukiernia w Warszawie posiada liczne grono stałych klientów, które stale się poszerza. Z niezwykłą dbałością o szczegóły kreujemy niezrównane dzieła sztuki cukierniczej, które zachwycają swoją estetyką i niepowtarzalnym smakiem, zdobywając serca nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyjątkowa jest nie tylko nasza cukiernicza ekipa, ale także i ciasta. Wychodzimy z założenia, że dobre ciasto to nie tylko rezultat przemyślanej receptury, ale także naturalnych, wysokiej jakości składników, które zostały użyte do jego wykonania. Tylko takich składników używamy do tworzenia naszych specjałów.

Tradycja

Od 2014 roku osładzamy Wasze podniebienia.

Jakość

Tylko naturalne i świeże produkty.

Kreatywność

Sky is the limit.

Pasja

Wszystkie zamówienia realizujemy z sercem i indywidualnym podejściem.

W ofercie naszej Cukierni Warszawa centrum znajdziesz szereg ciast do wyboru. Wśród nich są serniki, bezy, torty, ciasta wegańskie i ciasta bezglutenowe. Dzięki naszej dbałości o zróżnicowanie smaków, każdy wybierze u nas ciasto idealnie trafiające w jego gusta smakowe. Każde z ciast jest idealnie świeże, ponieważ przygotowujemy je dopiero po otrzymaniu zamówienia.

Ale to nie wszystko – wykonujemy także ciasta na zamówienie Warszawa. Z przyjemnością zadbamy o cukierniczą oprawę imprez i uroczystości rodzinnych oraz wydarzeń firmowych. Przygotowujemy m.in. ciasta na Komunię, torty na chrzciny, torty weselne, torty na wieczór kawalerski lub wieczór panieński czy torty 3D i torty z nadrukiem, które nadają się na wiele okazji. Nie zapominamy także o najmłodszych klientach, wykonując kreatywne i kolorowe torty dla dzieci. Do każdego ciasta na zamówienie Warszawa podchodzimy indywidualnie, wkładając całe serce w kreatywne zaprojektowanie i staranne wykonanie produktu.
Po nasze słodkości nawet nie musisz wychodzić z domu – to my dostarczymy je do Ciebie!

Do zobaczenia!
Słodki drań