O nas

Cukiernia Słodki drań powstała z pasji do pieczenia ciast, które pozwalają powrócić do smaków z dzieciństwa – tych najbardziej naturalnych, sprawdzonych i zawsze pysznych, a także z zamiłowania do dekorowania tortów.

Nasza cukiernia specjalizuje się w pieczeniu tortów i ciast, które przygotowujemy tradycyjnymi metodami, bez użycia konserwantów, sztucznych substancji czy półproduktów. Jeśli chodzi o jakość, nie chodzimy na skróty – stawiamy na naturalne i świeże produkty. Używamy prawdziwego masła, jajek od szczęśliwych kur, naturalnej śmietanki i świeżych owoców. Wszystkie wypieki przygotowujemy z najwyższą dbałością o ich smak i wygląd.

Przyjmujemy zamówienia na torty artystyczne oraz tradycyjne ciasta. Obok stałych pozycji proponujemy zmienny asortyment przygotowywany m.in. z sezonowych owoców.

Wszystkich miłośników słodkości zachęcamy do skosztowania naszych pyszności! Zamówienia można składać poprzez e-Sklep, e-mail: zamowienia@slodkidran.pl, telefonicznie: 696-444-873 lub przez fanpage na Facebooku.

Kamil Mikołajczyk